چطور بفهمم همسرم(دوست دختر/پسر| پارتنر) به من خیانت کرده است یا میکند؟

۴۸ دیدگاه‌ها


در مورد این ایده ای که میخوام توضیحش بدم استفاده از واژه ی اُپن سورس بیشتر یه نوع شوخیه ، تو این طرح نه کدی نوشته شده نه اتفاق خیلی خاصی افتاده،فقط یه ایده کوچیکه که با وصل کردن چندتا ابزار کوچولو بهم اتفاق افتاده، پس قرار نیست بذارمش گیت هاب:)قبل از این که برم سراغش، بگم که در مورد اخلاقی بودنش یکم تحقیق کردم و متوجه شدم به نوعی زیرمجموعه ی مهندسی اجتماعی قرار میگیره.مهندسی اجتماعی به زبون ویکی پدیا میشه : سوء استفاده زیرکانه از تمایل طبیعی انسان به اعتماد کردن است، که به کمک مجموعه‌ای از تکنیک‌ها، فرد را به فاش کردن اطلاعات یا انجام کارهایی خاص متقاعد می‌کند . مهندسی اجتماعی مباحث و شاخه های پیچیده و زیادی داره .بیشتر از این حرف نزنم و بطور خلاصه بگم که اگه ازش با هدف خوب استفاده کنیم، شاید زیاد غیر اخلاقی نباشه 🙂 .
 چگونه بفهمم زنم به من خیانت میکند؟
مشکل : داستان از این جا شروع میشه که یکی از دوستای خوبم تو رابطه ش به مشکل خورده بود و شواهدی وجود داشت که رابطه اش از خط مستقیم به مثلث تبدیل شده و داره دروغ های زیادی میشنوه ، اما از طرفی هیچ مدرک قطعی نداشت و بسیار سردرگم و کلافه بود. بهش گفتم تنها راهی که وجود داره که حقیقت رو متوجه بشی اینه که از زبون خودش حقیقت رو بشنوی .اونم به شوخی گفت که اونم الان حتما راستش رو بهم میگه.ازم درخواست کرد که به عنوان سوم شخصی که پارتنرش بهش اعتماد داره قرار بگیرم و حقیقت رو از زیر زبون پارتنرش بیرون بکشم. من امتناع کردم چون به هر حال ممکن بود مشکلات زیادی رو بوجود بیاره چنین کاری، اما به یه راه حل رسیدم که خیلی بهتر از دخالت یه نفر سوم تو رابطه بود.
چگونه بفهمم زنم خیانت میکند

راه های تشخیص خیانت

راه حل : ساده بود.باید یه محیطی ایجاد میکردم که فرد با اعتماد به این که فرد دیگه ای نمیتونه اعترافاتش دسترسی پیدا کنه ، راحت کارهایی که انجام داده رو بیان کنه.چطور باید این کار انجام میدادیم؟

 چطور بفهمیم شوهرمان/ زنمان (دوست پسر/دوست دخترمان) خیانت میکند

باید یک فرم انلاین درست میکردم از جنس فرم های روانشناسی.از این فرم هایی که یک سری سوال علمی و تخصصی و باربط میپرسن و تیپ شخصیتی مون رو مشخص میکنن.این فرم ها دو دسته ن اونایی که پایه علمی دارن (مثل تست خیلی خوب سایت خوب ایران ذهن که اگه یه اینتر فیس بهتر میداشت ، به خوبی میتونست جایگزین یکی از استارت اپ پولی تو این زمینه بشه) دسته دوم این فرم ها فرم های شبه علمی ند که میخوان از سوال بی ربطی مثه حیوون مورد علاقه شخصیتت رو مشخص کنن که مخصوص فروم های نیک صالحی و سایتای زرد دیگه ن ، که مضحک بودنشون از دور مشخصه.
تصمیم گرفتم که سوالات فرم شبیه به فرم های علمی باشه و وسطش اون دو سه تا سوالی رو که مهم هستند برامون رو بپرسم(مثل تا حالا خیانت کردی یا کدوم پارتنرت رو بیشتر از همه دوست داشتی و …) و بعد فرم رو بذارم رو یه دامین رایگان و یه پاسخ رندوم هم بهش بدم که مثلا بگه تو کدوم تیپ شخصیتی قرار میگیرید.خوبی این حالت این بود ، خیلی رسمی میشد و طرف بعد از این که پاسخش رو گرفت هم شک نمیکرد که چه اتفاقی افتاده.
اجرا: رفتم سراغ وردپرس تا پلاگین مناسب طراحی پرسشنامه رو پیدا کنم. داشتم سرچ میکردم که یهو به گوگل داکس برخوردم و گوگل اون روی غیر خبیث ش رو بهم نشون داد.بدون یک خط کدنویسی و تنظیمات پیچیده ، گوگل اجازه میده تو یک صفحه مجزای وب یک فرم انلاین طراحی کنی که سازگاری بالایی با زبون فارسی داره، قالب های مناسبی داره ، ریسپانسیوه و از همه مهمتر باجاوا اینترپرایز نوشته شده(این مورد آخر تبلیغات برای خودم بود :).در اخر گوگل تو قسمت درایو در قالب یه فرم اکسل نتایج رو تحویل میده که از اون ها حتا میشه خروجی های آماری و نمودار گرفت.در نهایت بعد ده دقیقه زمان به این فرم رسیدم.مقادیری دروغ بهش اضافه کردم که الان که نگاه میکنم حس میکنم بعضیاش زیاده روی بوده.به هر حال فرم آماده شد اما مشکلی که وجود داشت این بود که گوگل به جز چند خط تشکر اجازه نمیداد پاسخی برای فرم تعریف کنیم .به این نتیجه رسیدم که یه لینک ثابت به یکی از نتایج ایران ذهن رو بذارم تو قسمت تشکر و بگم که برید نتایجتونو تو این لینک ببینید ، بدیش این بود که ثابت بود و برای همه یک نتیجه میداد و اگه کسی زوم میکرد رو صفحه متوجه میشد یه مشکلی هست. اما به قول ما خراسانی ها ، کاچی به از هیچی. لینک رو کوتاه کردم.در نهایت رسیدم به این لینک .
کارای فنی که به لطف گوگل خیلی ساده و کم بود، تموم شده بود و وارد مرحله ی جلب اعتماد شدیم. بخاطر کارپاره وقتم به تعداد زیادی پنل اس ام اس دسترسی دارم و حتا فکر میکنم اگر سرچ کنیم پنل هایی پیدا بشن که اجازه بدن چندتا اس ام اس برای تست بفرستیم بدون عضویت.از یکی از پنل ها که استفاده ای ازش نمیشد و شخصی تر بود، لینک رو تحت عنوان شخصیت عاشق خودت رو بشناس برای طرف فرستادیم. متاسفانه نتیجه ای برامون در بر نداشت(جالب اینه که شاید برای ده نفر دیگه هم از طریق اس ام اس به روش های خلاقانه حتا، امتحان کردم و هیچکس روی لینک کلیلک نکرد از بس رفقای تبلیغات چی مون خوش سابقه ن، شاید بهتر باشه تبلیغات چی های اس ام اسی کلاهشونو بذارن بالاتر)

چطور بفهمم همسرم به من خیانت میکند؟

نتیجه خیانت سنج ما چیزی شبیه به این هست

تصمیم گرفتیم که مستقیم لینک رو به شخص مورد نظر برسونیم. به این حالت که پارتنرش یک عکس از صفحه ای که مثلا تیپ شخصیتی خودش رو مشخص کرده میفرستاد و با هیجان میگفت تو هم برو این تست رو بده ببین چی میگه درباره ت برعکس روش اس ام اس این روش در صد درصد مواقع جواب داد.

 

نتیجه : این فرم رو بیشتر دوستای نزدیکم برای این که بفهمند دروغ شنیدن تاحالا یا این که بهشون خیانت شده یا نه استفاده کردند.به جایی رسید که حتا افرادی که نمیشناختم هم میومدن و با یه حالت مضطربانه ای ازم میخواستن که نتایج پارتنرشون رو در اختیارشون قرار بدم (این که اقبال غیر منتظره ش چه دلایلی داره فکر کنم تو حیطه ی کارجامعه شناساست ، اما فکر نمیکنم زیاد به جامعه ایران ربطی داشته باشه ، ما انسان ها شدیدا پنهان کاریم و میل به دونستن حقیقت احتمالا همه جا هست).
به جز یک مورد که شرایطی عجیبی پیش اومد و منجر به تموم شدن یک رابطه شد ، بقیه به خوبی و خوشی تموم شدند و مورد حادی پیش نیومد.اون دوستامم که احتمالا الان این متن رو میخونن به خوبی در حال ادامه دادن ند و سو تفاهم هاشون رفع شده.
پی نوشت: اگر قصد استفاده از این روش رو داشتید ، کلیه باراخلاقیش رو بر عهده خودتون میذارم.من متوقفش کردم دقیقا به همین دلایل اخلاقی ، اما اگر حس کردید میتونه کاری کنه که زندگیتون بهتر بشه حتمن استفاده کنید.
پی نوشت ۳: من توی اون صفحه مقادیر زیادی دروغ گفتم که با توجه به هیجانی که موقع اجراش داشتم قابل توجیحه اما یقینا کار صحیحی نبوده و نیست.الان ازش شرمنده م اما چون دیگه استفاده ای ازش نمیکنم ، میذارم همونطوری بمونه.

پی نوشت ۴: درباره اپن سورس بخونید این قسمت از کتاب توروالدز رو با ترجمه ی جادی.

توصیه ایمنی: هر فرمی رو تا متوجه نشدید از کجا نشات میگیره پر نکنید ، حتا اگه از طرف کسی که خیلی دوسش دارید ، براتون فرستاده شده باشه 🙂

شاید بخواهید بخوانید:

چطور از شر شبکه‌های اجتماعی خلاص شویم؟

در مواجهه با زورگیر چه کنیم؟

چطور تایپ ده انگشتی یادبگیریم؟

استفاده رایگان از اسپاتیفایبرچسب‌ها:

 1. Sadra Alizadeh گفت:

  سلام داش صدرا،
  چطوری؟
  من یه زمان خیلی توی اون قضایای هک و اینا بودم و بخشیش رو که خیلی دوس داشتم همین مهندسی اجتماعی بود و هنوزش شدید دوستش دارم و حس میکنم بابک زنجانی نمونه خوبیه!
  این قضیه ای که گفتی خب از بعد فنی که خیلی چیز خاصی نبود ولی از نظر اجتماعی، من خودم بهترین همراه و رفیقم (مونث) براش یه موردی پیش اومده بود و به نامزدی هم رسیده بودن که یهو خیلی ناگهانی همه چیز نابود شد، مثل همیشه برای اینکه طرف نمیاد اولش بگه من اینجوریم! هرکی یه مرضی داره یکی نمیتونه با یه نفر مثل عادم بمونه، یکی خیلی عجله داره به ثوابای رابطه برسه، یکی همزمان با ۳۰ نفر خوب مونده و همشون تنها عشق زندگیشن، یکی با هر کدوم یه بخشی رو میگذرونه، با کیی میره قهوه با یکی میره سینما! یکی مثل اسب (البته اسب من نشنیدم) دروغ میگه، یجورایی براشون بی ارزشه این رابطه ها، همش برا عشق و حالشه، من شخصا ازون تریپ خفن احساسیام و راستش خیلی از رفیقا و اطرافیانمو درک نمیکنم، شایدم برای همین خیلی روابطم محدوده. جالبیش اینه رفیقام که خیلی عوضی ترن از بقیه تو رابطه هم خیلی موفقن! (که فکر کنم چون طرفشونو هم مثل خودشون انتخاب میکنن!)
  کمک تو هم به اون بنده خدا خوب بوده، ولی من این برام مهمه کسی که داره دنبال مورد از کسی میگرده خودش در وهلهه اول کارش درست باشه. یه رفیقی ما داریم فقط مارو نبرده دورمون بده! بعد بنده خدارو متهم کرده بود که تو میری دنبال پسرا و اینا (تریپ غیرتی!) در کل خیلی باحاله قضایای ما!
  پی نوشت: منتظر برنامه هات هستم
  پی نوشت ۲: این قضیه جلسه باز نرم افزاری چیه؟

  1. mahtab گفت:

   سلام خسته نباشید …نمیدونم چی بگم من یه خانم۲۳ساله هستم من بیشترهرچیزی به سشوهرم اطمینان داشتم حتی بیشترازخودم و خیلیای دیگه همیشه فکر مسمردم اگه خیانتیم بخواد انجام بده باید خودم مجبورش کنم مگرنه همچین ادمی نیست تاینکه مدتها بعدخواب خیانتشو دیدم بهش گفتم و گفت شام زیاد خوردی و بیخیال شدم یه چندباری اینجور بود تاینکه مدتها بعد خوابم اتفاقی متوجه خیانتش شدم خیلی گریه کردم خیلی التماس کردم فشارم افتاد نفسم بند اومد اما اون فقط انکار میکرد خاستم خودم بکشم که اومد اعتراف کرد و گفت ببخشم میدونم اشتباه اما یه دوست اجتماعیه همین ایپم تکرارنمیشه اما من نیدونستم فقط این نیست مگرنه با زور بازوش منو هل نمیداد که بتونه پاک کنه….بعدها به طرق اینستاش چون ایملش داشتم وارد شدم و دیدم بعد قول و قسم خاک پدرم بازم خیانت میکنه باز هیچی نگفتم خوایتم بدونم تا چقدر بیحیا میتونه باشه و بعد خواستم بهش وقت برگشت داده باشم اما اون رو خودشم نمیاورد وحتی درطول روز تحقیرم میکرد…من ازاون جون ترم و حتی باوجود ازداوجم هنوز مدام خواستگار دارم اما من ….بیهیال….خلاصه بهش گفتم و توی اتوبان دعوای بدی کردیم تا مدتا تنش بود خودم مریض شدم و همش دکتر بیماریتان و دوهفته بستری شدم بازم بخشیدمش چون فکنم دوسش دارم…..اما ابان دوباره چند روزه خوابای بد میبینم اونم همشصبح هاوقتهای۵یا۶ دلم اروم قرار نداره …شوهرم بچه میخواد نمیخوام زندگی یه بچه یه انسان بخاطر استباهات ماها خراب بشه اینکه بچه بیارم و بعد بفهمم….براهمین خواهش میکنم کمکم کنید قبل بچه اوردن و مسئولیت دارشدن کمکم کنید…لطفا که من ازاین حقیقت باخبربشم با مدرک….خیلی دنبال هکر گشتم اما بیفایده بود….دنبال ردیاب کن گشتم بیفایده بود….توروخدا هرروشی که باعث میشه به حقیقت پی ببرم و مدرکی داشته باشم کمکم کنید چون شوهر من خیلی باکلمات بازی میکنه درحدی که کسی منو باورنمیکنه…..گوشی همسرم ایفونه براهمین خیلیا براهک بهم گفتن نمیشه خیلیام سرم کلاه گزاشتن من که دانشجوام کارنمیکتم به زور جمع میکنم اینلم کلاه میزارن سرم…..ازشما خواهشمندم کمکم کنید

  2. دخت سرحدی گفت:

   سلام میتونم ازتون کمک بخام؟

   1. سامان گفت:

    بکین میشنوم

 2. The MindFactory گفت:

  خیلی باحال بود! :)))

 3. صد را گفت:

  بهت ایمیل دادم . اگه نرسیده ادرسی که دارم احتمالا اشتباهه.خود ایمیل بده بهم. ۰۱sadra@gmail

  1. آرش گفت:

   سلام آقا صدرا تو رو خدا جان هرکی دوست داری این لینک فرمی که گفتی میشه برام بفرستی و بهم بگی چطوری انجام بدم خیلی نیاز دارم بفهمم همسرم خیانت میکنه بهم
   arash.babadi1358@gmail.com

  2. آرش گفت:

   سلام میشه برام بفرستی خیلی نیاز دارم بهش تو رو خدا arash.porbabadi1358@gmail.com

 4. Manic Man گفت:

  عالی عالی عالییییی. کلی خندیدم . یادش بخیر یه زمانی چقدر از این فیشینگ ها میزدیم . البته این زیاد شبیه فیشینگ نیست نه ؟

 5. صد را گفت:

  D: چرا اتفاقا الان که گفتی ، به ذهنم رسید خیلی شبیه فیشینگه چون به هرحال ما داریم با یه صفحه غیر واقعی اعتماد افراد رو جلب میکنیم … ولی با نیت حقیقت سنجی :)) بجای دزدی.

  1. Bbbbbbb گفت:

   اصلا چیه باید چجوری ازش استفاده کرد .لینکش کجاست. بعدش از کجا جوابشو بفهمیم

 6. م.و گفت:

  من هم یک بار می خواستم صفحه ی یک نفر رو توی اینستاگرام فالو کنم اما اون فرد فقط آشنایانش رو اکسپت می کرد. من هم پروفایل فیس بوکش رو پیدا کردم. با نام یکی از دوستاkش یک پروفایل توی اینستاگرام ساختم و ریکوئست دادم. اون هم اکسپ کرد. ^^

 7. یحیی گفت:

  منتظر پروژه اوپن‌سورس اندروییدت هستم.

 8. صد را گفت:

  حقیقتا موضوع بیشتر انجام یک پروژه ی خاص هست .برای دست گرمی سه تا اپ کاربردی (صدتا یکی) طراحی کردم اما به جای انتشار گذاشتم خاک بخورن و مایه عبرتم بشن چون از صد متری مشخصه زشتند و بدرد نمیخورند(آشغال مناسب ترین واژه برای توصیفشونه :)) ).ایده ها زیادن ولی تمرکزم پایینه و تخصصم کند پیشرفت میکنه یه دلیلش اینه که دارم جاوا اینترپرایز کار میکنم که کشوندتم به یه محیط های دور از برنامه نویسی اندروید .حتمن ، حتمن اولین پروژه ی بدرد بخوریم که به سطح انتشار از نظر خودم رسید و منتشر شد رو اپن سورس میکنم.همچنین سعی میکنم این روند رو نگه دارم تا آخر.ممنون که انقدر حواستون جَمعه♥

  1. Mustafa گفت:

   صدرا جان سلام خوبی.خیلی خوب بود و روشی جالبی بود از نظرم از نظر اخلاقی مشکلی نداره.امیدوارم رابطه ها بهتر شه فقط یه سوال داشتم راجع فرم ساختنه کجا ازت بپرسم؟

  2. mahtab.mm گفت:

   سلام میشه کمکم کنید من میخوام حقیقت شوهرم و قبل مادر شدن بفهممم…من دانشجوام سرکار نمیرم برا همین خیلی پول نداشتم خیلی دنبال هکر گشتم اما فقط کلاه رفت سرم…..یا میگفتن گوشی iosفلانه نمیشه….ردیابی نشد….توروخدا کمکم کنین زندگی یه بچه خراب نشه ….اگه نفهمم و بچه بیارم و بعد بفهمم زندگی سه نفر نابود میشه ….شوهرم شدید اصزار داره بچه دارشیم فک میکردم ادمی که تینجور اصزارداره خیانت نمیکنه چون میهواد یه پدر بشه اما متاسفانه توهمین جریانات اصرارش فهمیدم خیانت کرده ماه ها گفتم تاوقتی دوباره اعتمادم و بدست نیتری من بچه نمیخوام….الان بعد مدتها فکر میکنم خیانت میکنه ازبرخورد و حرفاش…شوهرمن خیلی باسیاسته و تیزه میدونه چیکارکنه شک نکنم اما منم بعد اولین هیانتی که دیدم فهمیدم به هیچیش اعتمادی نیست….توروهدا اگه هک یا هرراهی بلدین کمکم کنید
   اینم ایدی اینستام m.maa32

 9. ناشناس گفت:

  یک پرونده قضایی برایت درست می کنم که از ترس بری تو سوراخ موش قایم بشی

 10. Sadra Alizadeh گفت:

  Everybody back off, back off, they got government on their side!

 11. Hamidgraphist گفت:

  کاش درمورد نتیجه کارتون و اینکه ایا دوسته دوستت خیانت کرده بوده یا نه، چطوری بهش ثابت کردید و ادامه ماجرا هم میگفتی…

 12. امید گفت:

  سلام
  می توانید بهم کمک کنید که یک فایل اینچنینی به ایمیل همسرم بفرستم؟

 13. آریانا برامکه گفت:

  راستش ربطی به مطلب نداره و بیشتر راجب نظراست ولی…
  میشه ی اینجور فرمی رو برای ای او اس بنویسی؟
  همون نتایجو که گذاشتی بده بسه خیانت سنج نمیخواد

 14. فردین گفت:

  سلام. از کجا به لینک که گفتی دسترسی میدا کنم داداش؟

 15. مریم گفت:

  چطور میتونم منم استفاده کنم؟

 16. محسن ایرانی گفت:

  سلام دوست عزیز من هم همچین مشکلی دارم و با توجه به اینکه هیچ چیزی نتونستم پیداکنم که یقین داشته باشن اما مثل خوره به جونم افتاده ازطرفی خیلی زندگیم وبچه هامو دوست دارم واحساس میکنم اگه نتونم ثابت کنم که درست فکرمیکنم یا اشتباه ..همین منجربه نابودی زندکیم بشه لطفا اگه کمکی ازدستت برمیاد دریغ نکن امیدوارم بتونم به نتیجه برسم وشک من برطرف بشه

 17. محسن ایرانی گفت:

  لطفا اگه لینک داره لینکش رو بهم بده که بتونم استفاده کنم مصرانه خواهش میکنم که بهم کمک کنی تابتونم از شک خارج بشم ومطمین بشم حالا چه مثبت چه منفی

 18. زهرا گفت:

  میتونی به من کمک کنی خیلی با همسرم شک دارم خواهش میکنم کمکم کن

 19. عسل گفت:

  سلام چجوری باید خودم یکی درست کنم خیلی مهمه وحیاتیه میشه کمکم کنید

 20. سقوط گفت:

  سلام صدرا جان لطفا لینک من چطور بفرستم اصلا میتونی ب من کمک کنی شکم برطرف بشه خواهش میکنم

 21. نفیسه گفت:

  منم به شوهرم شک دارم خیلی گشتم برا هک نشد میشه کمکم کنی ممنون

 22. مرد گفت:

  من یک جوان ۳۵ ساله هستم که سال ۹۶ پس از ۶ سال زندگی مشترک متوجه شدم همسرم بهم خیانت می کند، از زمانی که به ایشان شک کردم تا زمانی که همه چیز رو مطمئن شوم تقریبا ۲ ماه به طول انجامید. روز ۱۰ اسفند ۹۶ ایشون رو در برج یادمان آزادگان کرج در دفتر مردی تنها گرفتم اما متاسفانه به قدری دلهره و ناراحتی داشتم که اصلا به فکر تماس با پلیس ۱۱۰ نشدم، و پس از برسی کیف و تلفن همراهش مدارک بسیاری دال بر داشتن روابط نا مشروع با افراد متفاوت را پیدا کردم، دو اشتباه بزرگ مرتکب شدم، اول اینکه به خودش همه چیز رو گفتم، وقتی شکایت نامه رابطه نامشروع رو دید، ازش عکس گرفته بود و برای اون پیره مرد فرستاده بود!
  دوم اینکه به اصرار خانواده ام وکیل نگرفتم، لذا می گفتند فقط طلاقش بده بره!!
  همان شب ایشان اعتراف کردند که با فردی که من بهش مشکوک بودم در ارتباط بودند، گریه کردن و به من گفتن برو فلانی رو بکش! من اگر جای تو بودم تکه تکت می کردم! اون زندگی ما رو نابود کرد! از خدا خواستم تو نفهمی امشب من توبه کنم!
  خیلی مسائل رو بازگو کردند، البته بعدا زیر همه حرف ها زدند. که آقای فلانی فکر کرده بود که می خواستین طلاقم بدین! و خانواده ایشون کاملا در جریان روابط دخترشان با مردان بودند و فقط من نمی دانستم!!
  از مسائل خصوصی خانوادگی شان به همسر سابقم گفته بودن، در مورد لیزر موهای زاید بدن دختر و خانومش گفته بود، تا گاو صندوق بزرگ منزل پدریشان که به اندازه یک اتاق است!! آیا این حرف ها رو من از خودم در آوردم؟ من از کجا باید بدونم داماد اون پیره مرده چطور آدمیه یا اینکه زنش کجا موهای زاید بدنشو زده؟ یا اینکه پدرش فقط پسر کوچیکه رو به اتاق گاو صندوق راه می ده؟؟؟
  پیامک های دستورانه آن مرد مانند ” ببینمت” این پیامک همکاری هست؟؟؟
  یا پیامک “آخ جوووووووووووووووون” اون خانم؟؟ قاضی می فرماید رابطه کاری بوده؟؟؟
  آخه ۳۰۰ بار تماس کاری در یک ماه؟؟ آقای قاضی آیا زنه شما و یا دختر شما هم اگر این رابطه رو داشت باز هم می گفتید کاری بوده تماس ها؟؟؟؟
  بعدش هم اون آقا از آشناهای قدیمی بودند که من بهتر می دونستم دزد ناموس هست، و از ابتدا به همسر سابقم هشدار داده بودم، حتی سال ۹۲ با ایشان تماس گرفتم و گفتم دیگه نه برای هانومم کار بیار نه تماس بگیر!!!!
  اما متاسفانه روابط پنهانی ادامه داشته و من چون خودم کج نمی رفتم اصلا شک نکردم!
  بعد که همه چیز رو فهمیدم و به اون آقا گفتم، اون آقا بهم گفت من همه جا آشنا دارم هیچ غلتی نمی تونی بکنی!
  روزی که رفتم دادسرا، رییس دفتر منو از دفتر انداخت بیرون! در صورتی که اصلا حرفی نزده بودم، بعد توی پرونده لیست تماس های پیره مرده رو گذاشته بود زیر!!!!!
  بعدش قاضی گفت عکس و فیلم بیار اینها مدرک نیست!!!!
  جالب است بدانید در زمان طلاق از من تعهد محضری خواست که دیگر پیگیر پرونده رابطه نامشروع من نشوی!!!
  زمانی که من مهریه ایشان را کاملا پرداخت کرده و طلاقشان دادم، ایشان از من بابت افترا شکایت کرده!!!!
  و قاضی من را مجرم شناخته و برایم حکم شلاق بریده !!!!! باید بزنید، من باید شلاق بخورم که در ۶ سال زندگی و ۴ سال دوستی نفهمیدم با یک فاحشه زندگی می کنم، این سزای یک مرد احمق است! که زنش را در جامعه رها می کند و به او اعتماد می کند!
  عجب قانونی! زن شوهر دار مشروع است شب و نیمه شب با مردان متاهل پیامک “جووووووووون” بدهند، من افترا زن شدم؟
  از قاضی خواسته بودم تا ریز واریزی های بانکی ایشان را مشاهده کند تا ببیند چرا این افراد این مبالغ را برایش ریختن! ۲۰ میلیون؟؟؟؟ ۸ میلیون؟؟ ویلای شمال ۱۶۰ میلیونی!
  خیلی از این پول ها بیشتر! متاسفانه اینقدر وضع جامعه خراب است که قضات دستور دارند زیاد داخل این مسایل نشوند! پس چه کسی حق ضایع شده من را باید بگیرد؟؟؟
  واقعا این انصاف است؟ این چه دادگاهیست؟ این چه عدالتیست؟

  1. راز گفت:

   آقای مرد لازمه که یه بار وضعیت جامعه ما و انتخاب های غلط آقا پسرها رو ازدید یه خانم هم بشنوید. درسته حقی از شما زایل شده ولی در وهله اول خود شما مقصرید که چشمتون رو به روی خیلی چیزها بستید. من نمی دونم شما چه ملاک هایی برای انتخابتون داشتید ولی اینو میدونم امروزه اغلب انتخاب ها الکی و مسخره شده. وقتی الان اقایون هم ملاکشون در زندگی شده متراژ خونه پدر دختر، شغل دختر، اینکه پدر دختر چی می تونه بده به دخترش برای زندگیشون و خیلی چیزای مسخره دیگه. باید هم همچین مسایل و مشکلاتی پیش بیاد.

 23. Rezoneh گفت:

  اقا منم شک دارم و میدونم دو تا گوشی داره چطوری رسواش کنم

 24. سمیه گفت:

  سلام لطفا به منم کمک کن

 25. سلیمان گفت:

  سلام خواهشا به منم کمک کنید بفمم .چند وقته آرامش ندارم خیلی مظطربم.یک بار قبلاً بهم خیانت شده لطفاً کمک کنید بفهمم

 26. اریا گفت:

  سلام من چندوقت پیش یک چیزی دقیقا شبیه به همین رو توی یک رباط تلگرامی دیدم و اون به این صورت بود که شما میتونستی یک سری سوال رو طرح کنی و لینک سوالهارو در قالب یک بنر (که مثلا تبلیغ فال گیری و خبر دادن از آینده و این چیزها بود)برای شخص مورد نظر بفرستی اونشخص هم با کلیک کردن روی بنر وارد ربات مذبور میشد و میتونست سوالهارو اونجا ببینه و بهشون پاسخ بده.بمخض اینکه فردمورد نظر به سوالها پاسخ میده کلیه جوابهاش برای شما نمایش داده میشه .خوبی این ماجرا اینه که شما میتونید بصورت نامحدود برای هرشخصی سوالات مخصوص به همون شخص رو طراحی کنید وبراش بفرستید و بدی این ماجرا هم اینه که بعداز پاسخ دادن فرد مورد نظر به سوالات، یک پیغام بصورت خودکار براش بنمایش درمیاد که همه چیز رو لو میده و بهش گفته مییشه که تمام این ماجرا زیر سر شما بوده؟! ولی من رو خیلیها امتحان کردم واقعا بطورصددرصد تونستم جوابهامو ازشون بگیرم

 27. h.p.a.n گفت:

  سلام به شما دوست عزیز این فرمی رو که میگید میشه واسم بفرستید …توی یه مورد میخوام پی به خیانتش ببرم

 28. abbasali گفت:

  سلام
  فکر جالب و هوشمندانه ای کردی صدرا جان
  لطفا لینکش رو برام بفرست یا متن روانشناسی که طراحی کردی

 29. رضا گفت:

  صدرا جان من نیاز دارم ب این فرمی ک درست کردی .و تونستی حقیقت رو اشکار کنی .جون مادرت برام تو ایمیلم بفرس یا بهم اطلاع بده چطوری بسازم .khosravanireza32@yahoo.com…اینم شماره تلفنم

 30. نادر گفت:

  باسلام برادرعزیزصمیمانه تقاضامیکنم این فرم ونحوه استفاده ازش روبرای این حقیربفرست بخدادارم دق میکنم ممنونم

 31. علیرضا گفت:

  سلام آقا صدرا منم الان نزدیک دو سال همین مشکل رو دارم خواهش میکنم آدرس رو محبت کنید واقعا شب و روز ذهنم رو درگیر کرده

 32. علی گفت:

  سلام آقا صدرا منم دقیقا همین مشکل رو دارم خواهش میکنم بهم کمک کنید

 33. نیکلاس گفت:

  یه جایی از قول فیفا فکر کنم خوندم که:
  تو فوتبال از هوش غیر زیستی (فرم خیانت سنج) استفاده نمیکنند چون جذابیت فوتبال به اشتباهاتشه :))

 34. mahtab گفت:

  کمکم کنیدددددد

 35. حنيف گفت:

  عقیقت عشق و زنده گی مشترک درک همدیگر در شرایط های مخطلف هست من ١٣ سال زجر بد اخلاقی زنم را تحمل کردم ولی همیشه به این باور بودم که ما همدیگر را دوست داریم چون انقدر دعوا داشتیم …… ولی هر گز سختی ها را برای همدیگر نمیخواستیم

 36. پتینوک گفت:

  سلام داداش منم نیازشدیدبه این فرم دارم خواهشا برام بفرستش اینم شماره تلفن واتساپیم۰۹۱۵۵۴۸۹۱۰۸

 37. آیناز گفت:

  منم دوتا عکس دختر توگوشی نامزدم دیدم و اون اصرار داره که اینا شماره رفیقشه و داده خطشو به دختر و میگه که میبرمت رودر رو کنیم و کلی قسم میخوره که من اشتباه فکر میکنم منم موندم باورش کنم یا نه اگه قبول کنم دوماه دیگه عقدمون میکنن و من نمیدونم این بدرد ازدواج میخوره یا نه ایا فرد خیانت کاری هستش تاالانم چیزی ازش ندیده بودم لطفا به منم کمک کنید ?

  1. فاطمه گفت:

   سلام من یک دختر ۱۶ سالم دوست پسرم یک چند وقتیه بهم بی محلی میکنه البته قبلا هم میکرد ولی دیگه طاقت نمیاوردیم و به هم پی ام میدادیم و همچی زود درست میشد اما ایندفعه اون دیگه عین خیالشم نبود همش هم دنبال بهونست که ازم جدا شه بعد اینکع این سری بهم بی محلی کرد دیدم که یک استوری عاشقانه گذاشته و پایینش نوشته m که این یعنی این استوری برای کسیه که اول اسمش m داره منم بهش گیر دادم و خواستم که از هم جدا شیم اونم گفت که شوخی کرده و گفت که تو هولی و بهم شک کرده و گفت که تو با چند نفر رابطه داری هرچقدر خواستم بهش ثابت کنم باور نمیکرد و خودش ازم طلب جدایی کرد ولی من قبول نکردم بعد دیگه نسبت بهم خیلی بی توجه شده و حتی ازم یک احوال نمیپرسع و خیلی سرد باهام برخورد میکنه و وقتی که بهش ابراز علاقه میکنم خیلی سرد برخورد میکنه منم بهش گفتم که تو اون استوری واسه چی گذاشتی گفت فقط خواستم حرص تورو در بیارم و اینکه نمیدونم چرا هنوز اون استوری پاک نکرده و منم شک کردم که داره بهم خیانت میکنه میشه یکم راهنماییم کنی

 38. فاطمه گفت:

  سلام من یک دختر ۱۶ سالم دوست پسرم یک چند وقتیه بهم بی محلی میکنه البته قبلا هم میکرد ولی دیگه طاقت نمیاوردیم و به هم پی ام میدادیم و همچی زود درست میشد اما ایندفعه اون دیگه عین خیالشم نبود همش هم دنبال بهونست که ازم جدا شه بعد اینکع این سری بهم بی محلی کرد دیدم که یک استوری عاشقانه گذاشته و پایینش نوشته m که این یعنی این استوری برای کسیه که اول اسمش m داره منم بهش گیر دادم و خواستم که از هم جدا شیم اونم گفت که شوخی کرده و گفت که تو هولی و بهم شک کرده و گفت که تو با چند نفر رابطه داری هرچقدر خواستم بهش ثابت کنم باور نمیکرد و خودش ازم طلب جدایی کرد ولی من قبول نکردم بعد دیگه نسبت بهم خیلی بی توجه شده و حتی ازم یک احوال نمیپرسع و خیلی سرد باهام برخورد میکنه و وقتی که بهش ابراز علاقه میکنم خیلی سرد برخورد میکنه منم بهش گفتم که تو اون استوری واسه چی گذاشتی گفت فقط خواستم حرص تورو در بیارم و اینکه نمیدونم چرا هنوز اون استوری پاک نکرده و منم شک کردم که داره بهم خیانت میکنه میشه یکم راهنماییم کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *